Cięcie Laserem 2D i 3D

Posiadany przez nas Laser 3d o źródle mocy YAG. Charakteryzuje się idelaną powierzchnią ciecia i bardzo niską chropowatością. Dzięki temu nie jest konieczna dalsza obórbka krawędzi. Laser 3d daje możliwość wycinania dowolnych kształtów w profilach, rurach, kształtownikach oraz blachach już wcześniej zagiętych za jednym zamocowaniem co podwyższa dokłądność obróbki.


Cięcie Plazmą i Palnikiem 2D i 3D

Jako nieliczni w Polsce mamy możliwość cięcia plazmą detali w przestrzeni (np. stali konstrukcyjnej). Wysokie prędkości cięcia gwarantują szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Dodatkowo mamy możliwość cięcia CNC palniekiem acetylenowym, co pozwala znacząco obniżyć ceny usługi cięcia.


Wykrawanie

Nasze wykrawarki mają możliwość obróbki blach do 10m długości i grubości 4mm, dzięki czemu nie ma konieczności łączenia detalów na długości. Na naszych wykrawarkach obrabiamy blachę na szerokości bezodpadowo, ponieważ nasze maszyny nie posiadają tzw. marginesu mocującego blachę, co daje oszczędności w materiale i cena detalu jest niższa (po skonsultowaniu projekt możliwość wykrawania do 6mm).


Gięcie

Posiadamy prasy krawędziowe o długości do 6m pozwalające na gięcie blach o grubości do 4 mm. Bardzo dobre wyposażenie i autmatyczne sterownaie skutkuje bardzo dużą powtarzalnością wykonywanych detali (po skonsultowaniu projektu możliwość gięcia do 6mm).


Walcowanie - gięcie po łuku

Posiadamy technologię opracowaną przez naszych specjalistów pozwalającą na wykonanie samonośnego łuku z blachy. Konstruckja ta nie wymaga żadnych wzmocnień konstrukcyjnych. Aby zapoznać się z wyglądem detalu po jego wykonaniu zapraszamy do galerii.


Cięcie

Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość cięcia blachy nawet o długości 12m o grubości do 4mm (po skonsultowaniu projektu możliwość cięcia do 6mm).

 

Aktualności

  • zakupilismy nowoczsne regaly automatyczne do magazynowania blach